Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Ełdyty Wielkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Zaułek Ciasny

Orneta(Ełdyty Wielkie + 13 km)

250 000 zł220 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Jeśli szukasz domu w centrum miasta, który możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać inwestycyjnie ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość przy ul. Zaułek Ciasny 27 w Ornecie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 240 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 6/41 o pow. 1240m2 położoną w miejscowości Kotkowo gm. Łukta. Działka położona jest w odległości ok. 200m od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Skowrony

Skowrony(Ełdyty Wielkie + 20 km)

650 000 zł97 733 m² 6,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka - Skowrony, gmina Godkowo Powierzchnia: 97 733 m2 Działka w miejscowości Skowrony, gmina Godkowo o powierzchni: 9,77 ha. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kretowiny

Kretowiny(Ełdyty Wielkie + 17 km)

850 000 zł111,40 m² 7 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy położony w malowniczej miejscowości Kretowiny, nad jednym z najpiękniejszych jezior regionu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jurki

Jurki(Ełdyty Wielkie + 16 km)

92 000 zł1 851 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości narie w Morągu oferuje do sprzedaży działkę o pow. 1851m2 w m. Jurki, gm. Morąg. Działka nr 413/5 nie jest objęta miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł68,86 m² 7 551,55 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W tailor apartamenty! kupujący nie płaci podatku pcc! Duet Broker ma przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży nowe mieszkanie typu apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

170 255 zł2 003 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości narie w Morągu oferuje do sprzedaży działkę nr 7/31 o pow. 2003 m2 położoną w miejsc. Bogaczewo nad jeziorem Narie. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Warkałki

Warkałki(Ełdyty Wielkie + 11 km)

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż: 2 działki w Warkałkach - z dostępem do jeziora Warkalskiego! Nowa niższa cena! Szukasz miejsca na wymarzony dom lub inwestycję blisko jeziora?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żabi Róg

Żabi Róg(Ełdyty Wielkie + 19 km)

99 000 zł4 800 m² 20,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Okazja - zmiana ceny na 99 000,00 zł - Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Olsztynie! link do filmu: Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łukta

Łukta(Ełdyty Wielkie + 23 km)

394 000 zł9 600 m² 41,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana w sercu Mazur Łukta Oferuję na sprzedaż niezwykłą działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ełdyty Wielkie

Ełdyty Wielkie,warmińsko-mazurskie

165 000 zł59 m² 2 806,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią, o powierzchni 58,8 m2, położone w bloku na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij